Všechny dražby > Nemovitosti > Pozemky > kraj Vysočina > Pozemky v obci Březské, okres Žďár nad Sázavou

Pozemky v obci Březské, okres Žďár nad Sázavou

54 675,-
Vyvolávací cena
273 375,-
Odhadní cena

Dražební jednání

23.5.2018 v 0:00
Dražební jednání se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb na adrese:
www.drazby-exekutori.cz

Spisová značka: 124 EX16405/14
Dražební vyhláška: dv17.pdf
Znalecký posudek: zp24.pdf
Dražební jistota: 7 000,- Kč

Bližší informace podá

oddělení nemovitostí
774646247
nemovitosti@exekutor-ltm.cz

Pozemky v obci Březské, okres Žďár nad Sázavou

Pozemky p.č. 117/1 a PK 401
Pozemky p.č. 117/1 a PK 401 se nachází v k.ú. Březské. Pozemek p.č 117/1 o výměře 800 m2 se nachází v severní okrajové části obce. Dle územního plánu se pozemek p.č. 117/1 - zahrada nachází v ploše SV - smíšené venkovské. Pozemek je oplocen, na pozemku se nachází plechová bouda. Pozemek PK 401 o výměře 1 435 m2 se nachází severovýchodně od obce, mimo zastavěné území. Pozemek je v územním plánu veden v ploše NZ - plochy zemědělské.